Radio dhe pajaqall

Shitet nga: Nazi 02 Shk 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Muzikë
radio asht kenvod siq shiet ne foto e pe 3 dhe aux asht edhe cd lexon shum dhe pajaqalla 700 watshe edhe per za edhe per bas 4 dalshe asht qmimi asht per radio 40 ero kurse pajaqalla 60 ero te ardhura prej jasht shiten urgjent arsyja kam me shku jasht flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim