Studio

Shitet nga: MBMBMB 04 Shk 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Muzikë
zvuqnikat jane shum te mirr japin shum za nddrrim i mundshem me ndonje telefon te mir ose ndonje qen (qeni qose eshte pitbull e jap edhe ni zvuqnik dhe nje tastatur shtes per tablet )mundeni te lidheni dhe ne telefon ,ne pc, ne televizor , dhe mundeni me ndegjuse me perdor

studio kaa: bass - ultra bass ,treble,hyrja michrofone mundeni dhe si radion me perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim