muzik e madhe

Shitet nga: muzik e madhe 15 Pri 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Muzikë
shes dy zvushnika - stuba tmdhaja + 2 zmadhuse - pajaqalla 1500w dhe 450w. qmimi sipAs marrveshje. 044517958: 045630582
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim