shes subbwofer

Shitet nga: suubwofer 27 Nën 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Muzikë
shes subbwofer 3000watt me kuti te veten me shum asht per muzik te shtepis ose koncerte po mund te perdoret edhe per vetur per qdo info kontakto 045-250-780 qmim i diskutushem
ndrim me ndonje telefon qe posedon fb dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim