Kompiutera me 2 ekrane

Shitet nga: GENTI 29 Gsh 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompiutera me 2 ekrane inoxi programi champion me 10 lojra ne ket gjendje shiten 800 euro copa shesim dhe aceptor per pare te hekurit comestero 70 euro copa. Si dhe kompiutera ACT 1800 euro copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim