11 Kompjutere me qmim mjaft te arsyeshem

Shitet nga: Driton Gashi 03 Tet 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjuterat jane gjithsej 11 copa: Shtepiza dell optiplex 780 , monitori 19' ,maus Microsoft 1.1,Padat per gaming. dhe degjojsat S-808MV.Poashtu dhe shtepiza ekstra per linux (server i veqante per counter strike 1.6) .Gjithashtu perfshihen tavolinat dhe karrigat me nje shank me ndriqim te veqante bashke me kabllot percjellese per lidhjen e LAN-nit dhe switchi me 24 porta.
PERFORMANCAT E PC-ve :

Processor: Intel (R) Core(TM) 2 Duo CPU E8400 @ 3.00 GHz 2.99Ghz

Ram: 4.00 GB
System type : 64-bit Operating system

Grafika: NVIDIA Quadro K600 1GB ,integrated 3GB , 128 bit me flutur.

Dmth perballon qfardo loje ne HD: CS:Go , Dota 2,Call of duty Modern Warfare,Battlefield 4 ,Blur etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim