2 PC dhe 2 Telefona

Shitet nga: Idriz 13 Pri 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes 2 Kompjuter(PC) dhe 2 telefona gjendje trregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim