ACER ASPIRE L5100

Shitet nga: bim 28 Nën 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes kompjuterin acer aspire L5100 model i ri shum i bukur performancat dual core 2.8 hdd 300 giga ram 2 giga kartela grafike 1 giga kompjuteri njejt si ne foto ekran nuk posedoj shitet vetem maus tastier dhe kompjuteri eshte ne gjendje t rregullt punon gjithqka viber free 0038649296979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim