Computer dhe telefon

Shitet nga: admir 26 Dhj 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes telefonin lg g2 ne gjendje perfekte si dhe computer pentium 4 hp compaq ne gjendje perfekt me nje qmime te mire dhe lire computeri vjen me tavoline kamere dhe zvuqnikat dhe te gjith pajisjet qe i ka ju mirepres pres vetem bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim