Dell Gx740 4gb ram 1 gb kartel grafike monitori ..

Shitet nga: DELL 11 Shk 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet kompjuteri komplet me monitor dhe tavolin
Dell Gx740
4 gb Ram memory
1 gb kartel grafike

Monitori Lg Flatron w1934s


Ndrim i mundshem me iphone 5 galaxy s4
Viber +37744118556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim