Internet Cafe (KOMPLET)

Shitet nga: Tefik 20 Mar 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Dell
Modeli: Optiplex
Shiten 10 PC komplet (shtepiza, monitora, mausa, pada, tastiera)

Performancat :

Dell OptiPlex 760
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @3.00Ghz
4.00 Gb RAM
NVIDIA GeForce 210 1Gb 64-bit

+2Shtepiza (Kryesori dhe Linux per cs 1.6)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim