KOMPJUTER DELL +HP

Shitet nga: Lumni Letaj 08 Tet 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   95 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes 5 kompjutera 3 "Dell" dhe 2 "HP" ne gjendje shum te mir secili prej tyre posedon Monitorin,Mouse,Tastatur dhe kabllot.
Pro kompjuter Çmimi: "85 Euro"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim