Kompjuterë Komplet OPTIPLEX GX620

Shitet nga: PC 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjuterë Komplet
OPTIPLEX GX620

Microsoft Windows XP
Professional

Inter(R)
Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz
2.99 GHz
0.99 GB of RAM
80 HDD
Physical Address Extension

Monitori 19" ViewSonic
+tastjer,maus dhe tavolina

Në Gjendje Perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim