Kompjuter 1.8 dhe pjes per kompjuter

Shitet nga: kompjuter 01 Shk 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
shtepiz 1.8 per pjes rezerv hrdiska ram powersuplaj grafik kartel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim