Kompjuter komplet me printerin fiskal dhe programi

Shitet nga: Enis 15 Gsh 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
kompjuter +program per firmen +kasa +printeri fiskal
krejt e gatshme per firmen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim