Kompjuter ne gjendje prefekte

Shitet nga: alban 25 Gsh 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
shitet komjuteri monitori esht plazma te firmes Dell si monitori ashtu dhe shtepiza ne gjendje te mir i mungojn vet kabllat per ndryshe esht shum i mir Qmimi esht fiks per ma lir ju lutem mos provoni ndrim nuk bojm..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim