Kompjuter+pjesë

Shitet nga: kompjuter 06 Jan 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet
1. Kompjuter FujitsuSiemens Innonet vetem shtepiza.
Procesor AMD 2100+ 64 bit
RAM 2 GB
HDD 8 GB
Shum i shpejt
Adapteri furnizues i rrymes.2. RAM MEMORIE per Laptop DDR 2 512MB 100 copë x 2 EURO.

3, Laptop Toshiba 17.3 INCH me marreveshje

4. Vedeo Player + adapteri i rrymes = 25 EURO

5. Video Filma te formateve: AVI/DVD/DivX etj = 250 x 0.20 centi

6. S3 VGA 512MB = 15 Euro
7.Asus vga kartel profesionale a 512 mg 2 DVI = 20 euro

8. TV Kartel per kompjuter eshte Origjinale Gjermane dhe eshte ne paketim origjinal = 59 Euro

9. Minikompjuter atom cuadcore HDMI, DVI, VGA, 8xUSb, 1xsata,
10. Laptop SIEMENS 15.4 inch
Çmimi me marreveshje.
10. HDD prej 2tb = 75 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim