LG i3 quad core. + monitor SAMSUNG 19"

Shitet nga: Edon 02 Mar 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

249 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjuter ne shitje i3 quad core processor 4gb ram . kartela grafike GeForce GT 420 . vjen me kabllin qe lidhet me shtepiz dvi nkompjuter dhe vga nmonitor . mausi havit dhe tastatura DELL vin bashk me kompjuter Perfomancat me te hollsishme mund ti vereni edhe ne foto . Ne Prizren shitet 249 ndersa jasht Prizrenit 239 per arsye te shpenzimeve te transportit nese dikush osht i interesum me ble
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim