Me marrveshje

Shitet nga: Merit 07 Jan 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shesim 8kompjuter,8karrige edhe 8 tavolina te kompjuterve dhe nje tavolin e madhe per zryre tegjitha jan te ardhura nga switzerland.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim