Monitor ASUS 19 inch

Shitet nga: Armend 30 Sht 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes monitorin ASUS 19 inch ne gjendje te rregullt dhe i ruajtur. Mund te me kontaktoni edhe ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim