Nvidia

Shitet nga: Eraj muhaxheri 14 Mar 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   2 500 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
SHes 18pc Quad core 2.4Ghz dhe 4G ram 160Hdd gaming me 8 monitora 8mausa microsoft. me tastatura me gjitha paisjet kompjuterat jon extra shum te forta me performanca te larta per lojra Dota2 dhe si CsGO mun ti vini vet mi pa e mi testu kartelat grafike jan shum te fort. ka edhe karika tavolina me komplet qe ju pelqen qe ju konvenon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim