Nvidia

Shitet nga: Eraj muhaxheri 10 Shk 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes 10PC ja me performanca Quad core 2.83Ghz 10 monitora Dell 10 microsofta me Gjitha paisjet pc jat jan gaming per Dota2 dhe si per CSGO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim