PC Shitje

Shitet nga: Omer 11 Shk 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   170 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Pc-n

2 GB Ram
80 GB HDD
512 Kartel Grafike
6 Porte USB

WIFI ME ANTEN PA KABEL

ASUS DVD 2 VENDE SI LEXUES PER CD
RW RIW DVD ETJ

Subofer HAVIT ME BASS

MAUS , Camer ,Monitor Samsung full color
TASTIER ORIGJINALE ME dy porte per USB dhe mundesi automatik uljen e zerit play mbrapa para etj


Si dhe Tavolina nga xhami
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim