PJESE PER KOMPJUTER DHE PER LAPTOP

Shitet nga: Didacom 17 Gsh 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
HARDISK PER KOMPJUTER IDE/SATA

HARDISK PER LAPTOP

RAM MEMORJE PER LAPTOP 512MB 1GB 2GB

RAM MEMORJE PER DESKTOP 128MB 256MB 512MB 1GB 2GB

POWER SUPLLY, COOLER TASTIER ADAPTER PER LAPTOP,EKRAN

PLLAKE PER KOMPJUTER SI DHE PJESE TJERA

KARTEL GRAFIKE, KARTEL E ZERIT LAN CARD ( KARTEL TE RRJETIT )

KABELL VGA, DVI SATA. IDE DHE PJESE TJERA

ADAPTER PER LAPTOP TOSHIBA, SIEMENS , DELL , LITEON, MSI, ASUS, HP,

PROCESSORA PER KOMPJUTER DHE PER LAPTOP CORE 2 DUO DHE DUAL CORE

TASITER PER LAPTOP TOSHIBA MSI SIEMENS DELL ASUS IBM T42

DVD-RW PER LAPTOP

MONITOR CRT 17"

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim