Pc Tavolin Karrige dhe Llaptop

Shitet nga: Arlind 16 Tet 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Tavolinen karrigen Llaptopin Pc te gjitha jan ne gjendje te rregullt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim