Ps3 me qip

Shitet nga: ferdi 14 Gsh 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
shitet ps3 me qip dhe hdd 1tb plus tre joisticka lojna etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim