SHITEN

Shitet nga: Blendi 04 Mar 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompania hp 10 kompjuter komplet i bashkangjiten edhe 10 mause microsoft 1.1 gjithqka ne gjendje te rregullt.
Performancat : 2 giga ram , 256 kartel grafike, 3.0 shpejtsia .Ju Mirpresim
Mund te kontaktoni edhe ne viber dhe whattsapp .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim