Shitet Shtepiza

Shitet nga: Liridon 10 Sht 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shtepiz Kompjuterike, eshte nga Austria...
Qmimi i lire shume per arsye se nuk e perdori dhe nuk me nevoitet..
Viber/Whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim