Shtepiz dhe monitor

Shitet nga: Qendrim 25 Gsh 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shtepiza eshte hp edhe monitori philips
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim