Tavolina per pc dizajn i bukur dhe matrial i fort

Shitet nga: Leart 23 Shk 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
Tavolina per pc ne gjendje shum tmir sikur e re e pershtatshme per shpi po edhe per zyre ndrrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim