kompjuter komplet

Shitet nga: gafurr 01 Nën 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
shtepiza , DELUXe : 2.66 GHZ , 1 GB RAM , 80 GB HARDISKU ( vend ) . monitori , PANASONIC : MONITORI ngrihet lart dhe posht , kthehet majtas dhe dhjathtas , plus edhe para dhe mbrapa. kompjuteri esht i perdorur , por esht ne gjendje shum te mir . kompjuteri vjen komplet shtepiz monitor tastir dhe mausi. , ekziston edhe mundesi ndrrimi me laptop ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim