kompjutera

Shitet nga: agon 12 Gsh 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
shesh 10 kompjutera komplet per internet kafe bashk me inventar bej dhe ndrrim ..etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim