HP Pavillon dv9600 dhe TOSHIBA Satelit

Shitet nga: Ximi 22 Shk 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptopin HP dhe TOSHIBA te ardhure nga zvicera dhe ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim