Laptop Hp 3.00 GB RAM

Shitet nga: Dini 13 Shk 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
laptop Hp 3 giga ram punon shum mir perveq se ka nevoj per nje formatizim dhe dy pulla ne tastier i mungojn.
Baterin nuk e mban, punon vetem me adapter.
pres bleres serioz
sms mos dergoni
044-910-882
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim