Acer 5750G Core i5 NVIDIA GE Force GT 550M 8GB Ram

Shitet nga: Ali Morina 12 Dhj 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Acer 5750G Core i5 Gaming

Intel HD Graphics 3000 - 1.5 GB

NVIDIA GE Force GT 550 1 GB te dedikuara deri 4 GB te integruara

HDD 500GB

8GB Ram

I pershtatshem per video lojra gaming si dhe per projekte me AutoCad.

Ju lutemi mos thirrni ne telefon para ores 5.
Mund te me kontaktoni ne Viber.

Cmimi nuk eshte i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim