Acer Aspire 5810T

Shitet nga: Nermin 12 Nën 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

179 EUR   200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Acer Aspire 5810T
Procesor: Geniune Intel 1.30GHZ.
Ram: 2GB.
Hard Disk: 160 GB.
Baterien e man 3ore.
Tastiera osht e re.

Esht prej zvicres ekom perdor per fakultet dhe jam tu dasht me shit. llaptopi osht ne regull gjdo sen i mire qysh po shihet ne foto.
Dhe po pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim