Apple Macbook Pro / Ka defekt white screen/

Shitet nga: Ylli 17 Shk 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Apple macbook pro

Ka defekt : White screen

Laptopi ndizet por ndonjeher qendron 10 min dhe fiket.

Mund ta rregulloni apo ta perdorni per pjese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim