Dell Latitude E6540 i7 8gb-Ram SSD

Shitet nga: riad 04 Mar 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes LapTopin Dell Latitude E6540 i7 8gb-Ram SSD
posedon mausin,adapterin si dhe çanten e vet laptopit...
eshte krejtsisht i ri, nuk ka asnjo defekt asnje gervishje.. per me shume info, kontakto nr: 37745663777 Call and Viber.
ju faleminderit per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim