Laptop packard bell te69kb

Shitet nga: liridon 13 Mar 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes llaptopin packard bell sapo aedhur nga gjermania esht veq nje muj i perdore punon perfekt i posedon te gjitha gjerat kabllot e man baterin mir deri 4 ore pa kabell posedon wifin e vet eka shum te mir hardiskin e 500 gb ram memorin 2gb procesorin dual core 1.4 domethan se bashku 2,8 dhe esht windows 8 mirepres bleres serioz flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim