Laptop HP ProBook 4515 s 1 Muaj Garancion

Shitet nga: valon bytyqi 20 Dhj 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptopin HP ProBook 4515s - 15,6" Turion ll M520 Windows 10 - 2 GB Ram...250 GB HDD Series.
Eshte ne gjendje shum te rregullt punon perfekt dhe mban baterin 2 ore me adapter origjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim