Laptop HP pavilion G6 Notebook 15.6"

Shitet nga: Ermal Biri 30 Jan 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR   320 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Eshte i ardhur prej zvicre, e shes per arsye se po du me ble PC Tower,
eshte ne gjendje te rregullt, pak i perdorur bateria e mban ~2ore, e kam perdorur per office dhe facebook.
Monitor: 15.6" widescreen
CPU: Intel Core i3-3120m 2.5GHz
RAM: 4Gb RAM
HDD: 500Gb
System: 64Bit
Graphics: Intel HD 4000- VRAM: 2Gb
Sistemi Operativ: Windows 10
Microfon + Kamere

Tel: +37745863730
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim