Laptop IBM

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ibm 04 Mar 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Processor : 1.86
Ramm : 3GB
HDD : 80GB
Kartel Grafike : 832 MB
defekt tastaturaa nreqet me 15 euroo
ndrrim i mundshenn me iphone 4 ,4s dhe 5,5s


Mundeni edhe ne viber me kontaktuu : +37744141706
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim