Laptop Siemens 19" 4GB RAM 150€

Shitet nga: Adem 25 Mar 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop Fujitsu-Siemens
Madhesia 19"
Procesori Intel Dual 2.27GHZ
Ram Memorie: 4GB
Hardisku: 60GB
Webkamerë
Baterine e mban 10 minuta
Adapteri origjinal
Çmimi vetem 150€
Tel:044/134 992 dhe 049/10 23 23
Garancion 1 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim