Laptop/Tablet me tastier

Shitet nga: Hasjani 16 Mar 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

101 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Pershendetje .
Fjala eshte per nje lloji llaptopi qe funksionon me systemin android Jelly Bean 4.2 sistem,
Ngjasheshem sikur Samsung tablet perveqse ky ka tastjer dhe jo touch screen.
kamera,skype, viber, Facebook, google chrome poashtu i ka.
Madhesia 10,70 ekrani
I ri i bler ne gjermani, eshte tepric te na prandaj edhe e shesim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim