Laptop toshiba

Shitet nga: toshiba 13 Mar 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shitet llaptop toshiba per pjes ose kush don me ndreq
VREJTJE!!
ekranin e ka te thyer dhe tastatura si ban mundeni me ndreq ose per pjes per me shum informata kontaktoni ne viber +37745661264
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim