Laptop

Shitet nga: Ardian 21 Jan 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

460 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop Macbook Pro Ne gjendje perfekte dhe jo shume i perdorur, punon shume mire dhe nuk bllokon fare. Mund te perdoret per qef apo edhe per ndonje pune profesionale. Perveq informatave ne foto per me shume me kontaktoni ne nr te telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim