Laptopa dhe tabletta ....

Shitet nga: Xxx 22 Gsh 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shesim laptopa dhe tableta te reja me qmim volitshem malii nga gjermania .....

Qmimet sipas mar veshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim