Leptopa

Shitet nga: Lulzim 20 Mar 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Leptopat jan te ndyshem dhe me qmime te volitshme jan ne gjendje te rregullt qe nga data 28 mars 2015 jan ne kosove te interesuarit per te gjithe leptopat do te ken zbritje te veqant.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim