Llaptopë samsung

Shitet nga: xxxx 08 Shk 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
laptopi nuk ndizet dhe qmimin e ka 10 euro kurse telefoni a samsung galaxy atwance punon pefekt eshte i ruajtur siq shifet edhe ne foto bej nderim me laptop a po me ndonje gje send tjeter mvaret qfar me komvenon mua
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim