Llaptop DELL

Shitet nga: Fitim 06 Tet 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes llaptopin ne gjendje te rregullt , puno shum mire dhe eshte ne gjendje te rregullt ,per te dhenat e llaptoit klikoni http://www.cnet.com/products/dell-latitude-d630/specs/
.
Per me shume info 044974419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim